bgb

Команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького міжнародного проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd долучилася до Всеукраїнського флешмобу #ErasmusPlus35yearsUkraine в межах Днів Європи 2022 в Україні.

Флешмоб відбувся 9 травня 2022 року у соцмережі Facebook. Організаторами події виступили Національний Еразмус+ офіс в Україні (проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network – Kyiv (ESN-Kyiv) за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Європейського агентства із питань освіти і культури (ЕАСЕА) Європейської Комісії (tbc), Міністерства освіти і науки України, ENIC/NARIC в Україні, Українського державного центру міжнародної освіти, Інформаційного центру Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні, eTwinning Plus в Україні, ErasmusMUndus Association (EMA Ukraine).

Разом із понад 100 учасниками заходу, команда ЧНУ розповіла про свою історію в проєкті, а також про основні досягнення. У складний для країни час надзвичайно важливо демонструвати єдність, цілеспрямованість, готовність іти до поставленої мети!

Все буде Україна!