9-13 березня 2020 року в Запорізькому національному університеті відбувся семінар «Академічне письмо та академічна доброчесність» в рамках проекту «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції» Еразмус+.

У семінарі взяли участь кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Вікторія Токарчук та кандидат філологічних наук, доцент кафедри практики англійської мови Юлія Шуба.

На семінарі обговорювалися актуальні проблеми англомовного академічного письма, особливості написання наукових праць різних жанрів, а також дотримання норм академічної доброчесності.