Чергова онлайн-зустріч менеджерів проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd відбулася 4 лютого 2021 року.

Черкаський національний університет представляла координатор, завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Олена Радченко. Зустріч була дуже насиченою: учасники окреслили план роботи на 2021 рік, що здійснюватиметься у декількох напрямах.

Першим напрямком має стати організація семінару «Методологія інтегрованого навчання предмету і мови (CLIL)» для шкільних учителів і викладачів ВЗО. Матеріали курсу будуть розміщені на платформах університетів-партнерів, що дасть можливість освітянам отримати доступ до найновіших методик навчання із застосуванням CLIL методології.

Другим напрямком роботи в межах проєкту в поточному році стане низка методичних занять з підготовки силабусів нових навчальних дисциплін та оновлення наявних курсів до початку наступного навчального року.

Третім напрямком роботи має бути опитування студентів ЗВО-партнерів України стосовно їхнього досвіду багатомовної освіти. Опитування планується завершити до кінця поточного семестру, а його результати будуть враховані при розробці Національних рекомендацій «Багатомовна вища освіта в Україні» та при впровадженні стратегій багатомовної освіти у ЗВО України.