bgb

Наша команда : директор навчально-наукового центру, доктор економічних наук, доцент — Білик Вікторія Вікторівна, фахівець другої категорії — Акатова Катерина Сергіївна, методист вищої категорії — Виноградова Марина Володимирівна , методист вищої категорії — Ергашева Наталія Василівна,

У ННЦ «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки» здійснюється підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання одинадцятикласників та випускників минулих років , яка націлена на результат . Заняття на підготовчих курсах сприяють ґрунтовному засвоєнню матеріалу і побудовані на опрацюванні необхідної теорії через виконання практичних завдань. Постійний контроль поточних результатів дозволяє своєчасно впливати на індивідуальний прогрес учня.

В центрі випускники минулих років маючи диплом спеціаліста або магістра можуть отримати другу вищу освіту (ступінь магістра) за спеціальністю 053 Психологія ( освітні програми «Практична психологія» та «Медична психологія»).

Крім того,  в ННЦ «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки» можна підвищити кваліфікації за всіма акредитованими освітніми програмами.

Підвищення кваліфікації проводяться і для державних службовців за авторськими програмами

Ви можете вибрати собі один, два, три та більше предметів для підготовки, сформувавши свій навчальний план. Співробітники центру допоможуть Вам сформувати перелік необхідних предметів, вибрати форму навчання , скласти зручний графік занять.

Нічого зайвого, лише підготовка до ЗНО націлена на найвищий результат.

Вартість наших курсів нижче, ніж вартість навчання у середньостатистичного репетитора.