bgb
 
 
 

Контактна інформація:

Адреса: 18031, Черкаси, бул. Шевченка, 81, 5 поверх, каб. 520

Тел./факс: +38(0472)37-55-57

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Метою діяльності Науково-освітнього центру Українського козацтва є координація наукової, освітньої та громадської діяльності у сфері досліджень історії козацтва й національно-визвольних рухів в Україні, збереження та популяризація історичної та культурної спадщини козацтва, удосконалення системи національно-патріотичного виховання молоді, інформування суспільства про сучасний козацький рух в Україні та за її межами.

Пріоритетні напрями діяльності Науково-освітнього центру Українського козацтва є:

  1. Організація взаємодії регіональних органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів освіти всіх рівнів, громадських козацьких організацій національно-патріотичного спрямування задля здійснення науково-дослідних та освітніх заходів, покликаних відроджувати національний дух, почуття лицарської честі й гідності, традиції козацтва, створювати умови для забезпечення його загального розвитку на сучасному етапі.
  2. Розробка власних поглядів і пропозицій щодо ухвалення на загальнодержавному рівні законодавчого акту з визначення правового статусу козацтва, його місця в суспільстві, ролі в реалізації завдань щодо ствердження Української нації, держави, громадянського суспільства, демократичних стандартів життя.
  3. Співпраця з національно-патріотичними осередками козацтва (МГО «Українське козацтво»), установами й закладами освіти щодо розвитку козацької педагогіки.

Директор НОЦ УК:

д.і.н., професор Присяжнюк Юрій Петрович

Штатні працівники НОЦ УК:

к.і.н. Касян Андрій Іванович

к.і.н. Швець Володимир Валентинович

Голова Наглядової ради ЧНУ ім. Б. Хмельницького, третій Президент України Віктор Ющенко. Його козацька громадськість обрала Гетьманом України, ним він є і донині. 

СТАТУТ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОЗАЦЬКИЙ КЛАС