Голова студентської ради університету з листопада 2016 року

Із шкільних років займає активну життєву позицію — організовує різні заходи, концерти, в студентські роки продовжує цим займатися. Була членом міського дитячого парламенту, входила до міської команди КВН. Бере активну участь у різних вокальних конкурсах, має музичну освіту. Була головою громадського сектору свого інституту, а зараз очолює студраду. Займається громадською і культурною діяльністю в університеті, організовує  концерти, свята та волонтерські акції, входить до вокального колективу свого інституту.

Активною громадською позицією студентів та новими цікавими проектами став 2017 рік для Студентської ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Студентська рада реалізувала цікаві й сучасні молодіжні проекти. Основні зусилля були спрямовані на такі сфери діяльності: захист прав та інтересів студентства; національно-патріотичне виховання; доброчинна діяльність; організація та проведення культурно-масових заходів, які сприяють згуртованості студентства та підвищенню іміджу університету.
Серед пріоритетних напрямів роботи студентської ради такі:
– благодійна діяльність;
– культурно-масові заходи, що спрямовані на підвищення престижу університету серед студентів;
– участь у наукових конференціях, зустрічах, конкурсах, олімпіадах з навчальних дисциплін, зокрема, студентські форуми Української Асоціації Студентів.
Органи студентського самоврядування активно розширювали коло друзів і партнерів із інших вищих навчальних закладів. Йдеться про обмін делегаціями студентських рад із українськими університетами. Так, у лютому 2017 року в Черкаському національному університеті була проведена «І Всеукраїнська школа свідомого студента». Це молодіжна платформа для розвитку студентської молоді. Це місце, де студенти з усіх куточків України можуть навчатися, розвиватися, знайомитися і просто подорожувати в інші міста та місця. На неї зібралися представники студентського самоврядування провідних вишів: Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Хмельницького національного університету, Донецького національного технічного університету, Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського, Університету державної фіскальної служби України. Це сприяло налагодженню співпраці студентських рад та популяризації нашого університету.
9 листопада, в День української писемності та мови, відбулося урочисте відкриття “ІІ Всеукраїнської школи свідомого студента”. Учасники написали диктант національної єдності разом із університетською родиною. Цього разу зібралося вже близько 30 студентів з усіх куточків України: з Києва, Чернівців, Полтави, Хмельницького й багатьох інших міст.
Надзвичайно популярним серед студентів університету став мистецький фестиваль «Студентська весна», який було проведено 21 квітня. Понад 50 студентів із усіх інститутів та факультетів демонстрували свої таланти в трьох номінаціях: в інструментальному, вокальному та хореографічному жанрах. Після яскравої концертної програми студенти мали змогу відпочити на студентській дискотеці.
18 травня, у Всесвітній день вишиванки, ЧНУ традиційно вбирався у вишиванки і проводив флешмоби. Цьогоріч студентська спільнота підготувала сюрприз, розмалювавши Університетську площу українським орнаментом.
Також була організована фан-зустріч із фронтменом гурту «Антитіла» Тарасом Тополею.
До Міжнародного дня студентів організовано квест «Я люблю ЧНУ» та святкову дискотеку. У ННІ природничих наук цього дня проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг».
В університеті зусиллями студентської ради створений і діє фан-клуб футбольної команди «Черкаський Дніпро», завдяки якому студенти безкоштовно відвідують футбольні матчі.
Студрада разом з представниками адміністрації турбується про умови проживання в гуртожитку студентів, їхнє дозвілля.
13 жовтня, у День університету, відбувся загальний ритуал посвяти першокурсників у студенти на зеленій галявині університету.
18 жовтня 2017 року в університеті проведено демократичну процедуру обрання органів студентського самоврядування.
23 листопада офіційно запрацював мобільний додаток ЧНУ. Це програма для студентів, котра інтегрує всю інформацію про університет, заходи, які в ньому проходять, новини, розклади занять, в одну цілісну систему, що доступна в смартфоні кожного користувача додатку. Також програма має зворотній зв’язок, який дає можливість комунікувати зі студрадою навіть прокласти маршрути до навчальних корпусів, гуртожитків,
Усі ініціативи Студентської ради підтримують ректорат, дирекції інститутів та деканати. Їх підтримують і в студентській спільноті університету.
Органи студентського самоврядування разом із адміністрацією університету вирішують важливі питання, що стосуються навчального процесу, проживання в гуртожитках, виплати стипендії тощо. Ми захищаємо права студентів та дбаємо про їхній комфорт.
Студентська рада – це команда людей, які створюють нові можливості та відкривають двері в майбутнє.
Реалізовуймо проекти, творімо та навчаймось разом!