bgb

Проект порядку денного:

1. Про затвердження обчисленого середнього бала документа про освіту вступників на навчання для отримання ступеня бакалавра (відповідальний секретар, доцент Конограй В. А.).

2. Про допуск вступників до участі в конкурсному відборі для отримання ступеня бакалавра на денну форму навчання (відповідальний секретар, доцент Конограй В. А.).

3. Про затвердження результатів фахових випробувань вступників для здобуття ступеня бакалавра на другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста (денна і заочна форми навчання) та допуск до участі в конкурсному відборі осіб, які виконали вимоги Правил прийому до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (відповідальний секретар, доцент Конограй В. А.).

4. Про затвердження рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення для здобуття ступеня бакалавра на другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста (денна і заочна форми навчання) (відповідальний секретар, доцент Конограй В. А.).

5. Про затвердження результатів фахових випробувань вступників для здобуття ОКР спеціаліста (денна і заочна форми навчання) та допуск до участі в конкурсному відборі осіб, які виконали вимоги Правил прийому до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (відповідальний секретар, доцент Конограй В. А.).

6. Про затвердження рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення для здобуття рівня спеціаліста (денна і заочна форми навчання) (відповідальний секретар, доцент Конограй В. А.).