bgb

Студентів та аспірантів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошують узяти участь у Регіональному студентському семінарі «Звільнення від СРСР: історія і сьогодення», присвяченому 31-й річниці розпаду Радянського Союзу.

Захід організовує навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії.

Відбудеться семінар 19 квітня о 14:30. Планується робота за напрямами:

1. Історична неминучість краху Радянського Союзу.

2. Суспільно-демократичні і національні рухи 1989–1991 рр. Литви, Латвії, Естонії, Грузії, України як каталізатор здобуття суверенітету і незалежності.

3. Весна 1990 р. в боротьбі за незалежність у житті Литви, Латвії, Естонії, Грузії.

4. Дезінтеграційні події в радянських республіках в останні роки існування СРСР.

5. Неоімперські тенденції в політиці сучасної рбосійської федерації і їх загроза для міжнародного миру і безпеки.

Проводиться дистанційно за посиланням