bgb
bgb
 
 
 

У межах проєкт «Український спротив» міжнародного фестивалю «Музичні Імпрези України» 2022 у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 7 грудня плануються зустрічі з лекціями та практичними заняттями з арттерапії від Найджела Осборна — професора музичних і гуманітарних наук Единбурзького університету, фахівця з медичних гуманітарних наук і мистецьких підходів до травми, з досвідом роботи в зонах конфліктів на Балканах, Кавказі, Близькому Сході, у Західній та Східній Африці та Південно-Східній Азії.

На цих подіях буде розглянуто, як музика та мистецтво можуть підтримати дітей, травмованих війною, включаючи терапевтичні підходи до слуху та слухання, вегетативної нервової системи, серця, дихання, руху, основного обміну речовин та емоцій. А також будуть розглянуті більш широкі психологічні та соціальні аспекти.

Лекції з музичної терапії базуються на статтях:

Осборн, Н. (2009) "Музика для дітей у зонах конфлікту та постконфлікту: психобіологічний підхід. У збірнику "Комунікативна музичність»\ Communicative Musicality'. Редактори: С. Маллок та К. Тревартен. Oxford University Press ISSN 0077-8923. (Оксфорд, Великобританія та Нью-Йорк, США).

Осборн, Н. (2012). «Нейронаука і реальна практика: музика як терапевтичний ресурс для дітей у зонах конфлікту" Аннали Нью-Йоркської академії наук. Нейронауки та музика. Нью-Йоркська академія наук (Нью-Йорк, США).

Зустріч відбудеться о 15.00 в НК № 4, вул. Дашкевича, 24, ауд. 205.

Мови лекцій — англійська-українська. Участь безкоштовна.

Психологічний факультет