bgb

Всеукраїнський «круглий стіл» розпочне роботу 21 листопада 2024 року о 13:00 у конференц-залі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
До участі запрошуються викладачі ЗВО, науковці, краєзнавці, докторанти, аспіранти, студенти, вчителі, представники неурядових організацій та громадські активісти, працівники органів державної влади та управління, місцевого самоврядування, інші зацікавлені особи.
Тематичні напрями роботи «круглого столу»:
— історіографія та концептуальні підходи в осмисленні Голодомору 1932 – 1933 рр. в Україні.
— Голодомор 1932 — 1933 рр. в Україні: джерельна база наукових досліджень.
— «Голос правди» vs «велика брехня»: тернистий шлях визнання Голодомору 1932 – 1933 рр. в Україні.
— Голодомор-геноцид 1932 — 1933 рр. в Україні: механізми творення та інструменти спротиву.
— «Поголовний голод»: повсякденне життя сіл і міст України.
— «Жнива скорботи»: територія, демографія, ментальність.
Для участі у круглому столі необхідно до 11 листопада 2024 р.:
— заповнити форму учасника круглого столу ;
— для публікації надіслати матеріали.
Матеріали для участі у круглому столі надсилаються вкладеними файлами на електронну скриньку оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Робочі мови круглого столу — українська, англійська.
Статті, оформлені згідно з вимогами до публікацій у наукових фахових виданнях, необхідно надіслати не пізніше 25 листопада 2024 року.
Матеріали «круглого столу» будуть опубліковані у черговому випуску збірника наукових праць «Український селянин».
Збірник включено до категорії Б «Переліку фахових видань України» та індексовано міжнародними наукометричними базами Index Copernicus, DOAJ, Directory of Research Journals Indexing тощо.
Оплата за публікацію відбуватиметься відповідно до публікаційної політики «Українського селянина».
Вимоги до публікації за посиланням.