bgb

Міжнародні дні спостережень за мігруючими птахами пройдуть в парку «Сосновий Бір» у Черкасах п’ятого жовтня 2019 року.

У перші вихідні жовтня традиційно в усьому світі відбувається акція «Міжнародні дні спостережень за мігруючими птахами» (EuroBirdwatch). Ця подія об’єднує десятки тисяч любителів природи. Акція проводиться з метою збору даних про мігруючі види птахів та привернення уваги широкого кола людей до проблем охорони птахів. Акція сприяє посиленню інтересу громадськості до природи та допомагає усвідомити її важливість через спостереження за птахами. Взяти участь в акції можуть усі бажаючі.

Навчально-науковий інститут природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького традиційно організовує і проводить таку акцію в Черкасах.

5 жовтня 2019 року в парку «Сосновий Бір» біля оглядового майданчика викладачі та студенти університету з 8:00 до 14:00 будуть проводити на цій локації спостереження за мігруючими птахами. До спостережень можуть приєднатися всі бажаючі. Професійні орнітологи готові показати містянам найпоширеніших птахів парку «Сосновий Бір» та розповісти особливості їхнього річного циклу.

Організатори: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, КМ «Дирекція парків», Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації.

ННІ природничих та аграрних наук