bgb

2018 рік оголошено роком збереження культурної спадщини в Україні. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького долучився до процесу віднесення пам’яток трипільської культури під охорону ЮНЕСКО. Одним із етапів є проведення громадських слухань із цього питання.

Запрошуємо вчителів та всіх зацікавлених взяти участь у роботі круглого столу «Кукутень-Трипілля: шлях до ЮНЕСКО», який відбудеться об 11:00 16 лютого 2018 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (м. Черкаси, бульв. Шевченка, 81, конференц-зал, 2-й поверх).

Робота круглого столу буде відбуватися за такими напрямами:

— новітні археологічні відкриття та проблеми охорони культурної спадщини;

— теорія та практика дослідження пам’яток культури Кукутень-Трипілля;

— культура Кукутень-Трипілля: туризмознавчий аспект;

— представлення пам’яток на номінацію пам’ятки всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Матеріали круглого столу будуть розмішені на сайті Центру дослідження трипільської культури.

Телефон для довідок: (096)7786207 — Андрій Іванович (координатор).

Центр дослідження трипільської культури