bgb

6 грудня, 13:00 — круглий стіл «Актуальні проблеми безоплатної правової допомоги: законодавство, практика, досвід»; організатори — кафедра інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін; місце проведення — бульвар Шевченка, 81, корпус № 1, конференц-зал.

7 грудня, 15:00-17:00 — круглий стіл «Інтелектуальна власність в освіті та науці. механізми захисту авторського права», організатори — Черкаський державний технологічний університет, Черкаський національний університету імені Богдана Хмельницького; місце проведення — ЧДТУ, бульвар Шевченка, 460, корпус 1, к.105, 1 поверх).

8 грудня, 12:00 — круглий стіл «Актуальні проблеми захисту конституційних прав людини й громадянина»; місце проведення — Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, вул. Онопрієнка, 8; організатори — ЧНУ ім. Б. Хмельницького і ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля.

ННІ економіки і права