bgb

Черкаська обласна рада ректорів, директорів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації збереться 22 грудня у Черкаському національному університеті.

Голова Ради, ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко розповість про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.

Про зміни в мережі вищих навчальних закладів області та підготовку до вступної кампанії поінформує директор Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерій Данилевський.

Крім того, члени Ради ректорів обговорять зміни в бюджетному законодавстві та порядок фінансування ВНЗ і затвердять плани роботи на майбутній рік.

Початок роботи об 11:00. Місце проведення — конференц-зала НК № 1 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.