bgb

Уже цієї п’ятниці відбудеться фінальний концерт проєкту «Суботні мистецькі вечори «Student’s art autumn» від «Фабрики музичного мистецтва «Voices»» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — Вечір акустичної cover музики «Пісня — душа».

Організатори проєкту мали на меті об’єднати талановиту молодь різних закладів освіти задля популяризації національно-патріотичної ідеї та у такий спосіб не тільки дати можливість проявити емоцій і переживання в часи війни через багатогранні напрямки мистецтва, а й підтримати донатами українських військових.

Чекаємо вас 13 жовтня о 15:00 на Університетській площі.

Насолоджуємося улюбленими піснями та теплою творчою атмосферою разом з нашими учасниками. І не забуваємо донатити на ЗСУ, завдяки яким ми можемо збиратися разом і реалізовувати чудові проєкти.