bgb

Секція № 1

Педагогіка О. А. Захаренка в контексті реалій сучасної освіти

КЕРІВНИКИ

1. Коновальчук Валентина Іванівна, кандидат психологічних наук,  завідувач  кафедри психології комунального навчального закладу «Черкаський обласний  інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»;

2. Глазиріна Валентина Михайлівна, кандидат психологічних наук,  доцент кафедри загальної педагогіки і психології ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Секція № 2

Продуктивні ідеї педагогіки Олександра Захаренка

КЕРІВНИКИ

1. Гаряча Світлана Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту комунального навчального закладу «Черкаський обласний  інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»;

2. Герасімова Наталія Євгеніївна, кандидат психологічних наук,  доцент кафедри загальної педагогіки і психології ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Секція № 3

Спадщина О. А. Захаренка у світлі концептуальних засад реформування середньої школи «Нова українська школа»

КЕРІВНИКИ

1. Крутенко Ольга Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту комунального навчального закладу «Черкаський обласний  інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»;

2. Вовкочин Людмила Юріївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної педагогіки і психології ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.