bgb
 
 
 

24 лютого стало чорною датою в історії України. Війна з росією триває вже десять років, проте початок повномасштабного вторгнення став точкою неповернення в протистоянні двох держав.

Ми неодмінно переможемо у цьому протистоянні, але зараз Сили Оборони України відстоюють наше право жити на своїй землі зі зброєю в руках. На передовій російсько-української війни — сотні наших випускників, працівники, студенти і їхні батьки. І вони надсилають десятки запитів про свої потреби.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького вважає пріоритетом у своїй роботі  допомогу захисникам. Понад три мільйони гривень за ці два роки вдалося зібрати і спрямувати на потреби армії. До 24 лютого 2024 року студрада ЧНУ ініціює збір «24 гривні на перемогу». Символічним стартом акції вважаємо 1 лютого. Гроші можна перерахувати на благодійний рахунок університету

5375411209139653

або за посиланням:

https://send.monobank.ua/jar/9DLqvoUF8t

Можна також передати студрадам підрозділів університету.

Запрошуємо всіх небайдужих долучатися! Кожна копійка важлива, а маленькі донати роблять великі справи! Підтримаймо тих, завдяки кому ми вже два роки живемо і працюємо в умовах війни з жорстоким і ненависним ворогом. Ми сильні, поки боремося разом!