bgb

Хочете бути максимально впевненими в результаті? Тоді обирайте курси підготовки до ЗНО в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького!

Випускників минулих років та одинадцятикласників запрошуємо підготуватися до складання ЗНО/НМТ з таких предметів:

— українська мова;

— українська література;

— англійська мова;

— біологія;

— географія;

— історія України;

— математика;

— фізика;

— хімія.

Підготовчі курси діють з 01 жовтня 2022 року до 30  квітня 2023 року.

Ведуть заняття на курсах досвідчені викладачі університету, які брали участь у проведенні ЗНО. Контрольні зрізи знань проводяться у форматі тестів ЗНО/НМТ.

На сьогодні серед колишніх слухачів підготовчих курсів ЧНУ — студенти та випускники багатьох ЗВО і державної, і недержавної форм власності. Багато випускників підготовчих курсів пов’язують свою долю з Черкаським   національним   університетом.

Уперед, розпочніть свою підготовку до  ЗНО/НМТ разом з ЧНУ!

Більш детально про запис та навчання на курсах можна  дізнатися за телефоном: 067-473-48-47 ( Наталія Василівна)

Вікторія Білик, директорка ННЦ «Інститут післядипломної освіти  та курсової підготовки»