bgb

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького стартував виборчий процес: студентство обирає своє органи самоврядування.

Вибори до органів студентського самоврядування ЧНУ ім. Б. Хмельницького є вільними та відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

Цього року, відповідно до Протоколу конференції студентів університету, вибори відбудуться 30 жовтня в інститутах/факультетах та 31 жовтня в гуртожитках студентського містечка Університету.

Студенти Університету можуть обиратися до органів студентського самоврядування на рівні:

— університету;

— інституту/факультету;

— студентського містечка;

— гуртожитку.

ЗАЯВА НА УЧАСТЬ У ВИБОРАХ ДО ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Усі деталі проведення виборчої компанії ви можете знайти у «Положенні про вибори до органів студентського самоврядування Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького», яке розроблено відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Постанови Кабінету Міністрів України №726 «Деякі питання реалізації статті 42 Закону України «Про вищу освіту», «Положення про студентську раду Університету».