bgb

Університет Гринвіча (Велика Британія, Лондон) запрошує студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  долучитися до участі у міжнародній студентській конференції 2023.

Конференція відбудеться у понеділок, 27 лютого 2023 року, і проводитиметься в гібридному форматі, для підтримки та більшого доступу всієї академічної спільноти.

Конференція є майданчиком, що дозволить студентам спроєктувати та уявити своє життя в майбутньому, встановити цілі та плани для їх досягнення. Цього року конференція відкриває свої двері для студентів-партнерів, які проживають за кордоном та у Великій Британії. Це ще більше розширить досвід приналежності до академічної спільноти, прищепивши почуття гордості та цінності академічної доброчесності і наукових досліджень.

Усі студенти, які бажають подати пропозицію щодо доповіді, мають заповнити наведену нижче форму до 31 січня

form

Конференція надає студентам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького можливість поділитися своїми міркуваннями щодо власного досвіду, пов’язаного з українськими реаліями, щодо планів на майбутнє. У доданих слайдах міститься інформація про конференцію, теми для студентських пропозицій та загальні умови для студентів.