bgb

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії запрошує долучитися до заходів, організованих у межах міжнародного проєкту «Civic Education vs. Disinformation: Countering Fake Histories in International Politics and Propaganda» (Семінар «Turkey, Ukraine, and The Black Sea Region: The Past in the Politics of the Present»).

Інститут бере участь у проєкті впродовж року за підтримки партнерів — Київської школи дипломатичних мистецтв.

Серед заходів — зустріч-бесіда з дипломаткою та експерткинею Євгенією Габер «Репрезентації минулого в політиці сучасної Туреччини».

Пані Євгенія Габер є старшою науковою співробітницею аналітичного центру «Atlantic Council» (США) й дослідницею в Центрі сучасних турецьких студій (Карлтонський університет, Канада).

Дата проведення — 30 березня (четвер).

Початок — о 16:00 за київським часом.

Гугл-форма для реєстрації

Також відбудеться міжуніверситетський українсько-турецький віртуальний міст «Туреччина, Україна й регіон Чорного моря: минуле в політиці сучасності».

Турецьку сторону в межах заходу представлятимуть студенти й викладачі програми «Міжнародні відносини» Університету Кадира Хаса в Стамбулі.

День проведення — 31 березня ц.р. (п'ятниця).

Початок – о 18:00 за київським часом.

Гугл-форма для реєстрації