bgb

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького проводить підготовчі курси професійної орієнтації, завдяки яким вступники отримають можливість реалізувати свої здібності та обрати професію.
Для вступників будуть проведені навчально-консультативні заняття з окремих предметів НМТ (з біології, хімії, математики, фізики).

Курси проводитимуться у два етапи.

Перший етап курсів (дистанційний) включає проведення навчально-консультативних занять та поточних тестувань за опрацьованими темами (тематичними розділами). Максимальна кількість балів, які може набрати учасник за виконання поточних завдань на першому етапі становить 100 балів.

До участі в другому етапі курсів — підсумкового контролю — допускаються учасники, які набрали не менше 75 % максимальної кількості балів під час першого етапу.

Другий етап (очний) включає проведення підсумкового контролю, за результатами якого учасник курсів може набрати до 100 балів.

Підсумковий контроль за результатами проходження курсів проводиться в університеті. Учасникам курсів, які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі, нараховуються від 1 до 10 додаткових балів, які можуть бути додані до конкурсного бала для вступу на навчання до університету на спеціальності з Переліку спеціальностей, яким надана особлива підтримка.

КАЛЕНДАР КУРСІВ

Реєстрація учасників за формою — з 14 по 21 лютого 2024 року.

Проведення першого (дистанційного) етапу — з 22 лютого по 12 квітня,

Проведення другого (очного) етапу — 16 квітня, 16-00 (математика)

17 квітня, 16-00 (біологія)

18 квітня, 16-00 (фізика)

19 квітня, 16-00 (хімія).

Оприлюднення на сайті університету результатів проведення першого етапу — до 13 квітня; другого етапу — до 26 квітня.

Щодо детальної інформації можна звертатись до приймальної комісії: (0472) 31-72-82, (067) 830-96-12, (063) 803-29-71.