bgb
 
 
 

Напередодні других роковин широкомасштабного вторгнення росії до України Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошує студентів нашого університету взяти участь у конкурсі студентських есеїв «Українці у війні: героїчне повсякдення».

Скористайтеся нагодою розповісти про своїх рідних і/або знайомих, які зробили і роблять свій внесок у Перемогу України в російсько-українській війні: воїнам, волонтерам, громадським, політичним та культурним діячам, дипломатам, цивільним громадянам, що перебувають в тилу і на тимчасово окупованих територіях, вимушеним переселенцям, біженцям.

Ці розповіді особливо важливі в умовах російсько-української війни – тривалої народної війни за незалежність і суверенітет України, війни за цивілізаційний вибір. Адже Україна відстоює свою приналежність до європейської цивілізації і водночас – ті засадничі цінності, права і свободи, що лежать в основі Західного світу.

Вимоги до підготовки твору-роздуму у жанрі есею 

Чекаємо ваші есеї до 22 березня 2024 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тематичні напрямки конкурсу:

1.  українські військові;

2. громадяни, які ціною власного життя, жертовно допомагають/ли протистояти ворогові на тимчасово окупованих територіях та в тилу;

3. українські і зарубіжні державні та громадські діячі/-ки, що підтримують Україну та роблять власний вагомий внесок у боротьбу з рашизмом;

4. українські та зарубіжні волонтери, меценати, які допомагають українським військовим у боротьбі з агресором;

5. науковці та культурні діячі/-ки, діяльність яких пов’язана з різними сферами культури (література, театр, кіно, образотворче мистецтво тощо), які борються за мир, пропагують базові європейські цінності;

6. підприємці, які зробили вагомий внесок у соціально-економічний розвиток України у військовий час.

Детальнішу інформацію щодо Конкурсу можна отримати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном +8(097)2202144 — Тетяна Вадимівна Терещенко.