bgb

14384167 1063686490405151 644258301 n

Студентам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ліга інтернів презентує Програми стажування у Верховній Раді України.

Програмі 21 рік, вона стартувала у 1995 році і мала на меті залучити до стажування в Парламенті найталановитішу молодь з усієї України, надати їй унікальний досвід участі в законотворчому процесі, водночас сприяти кадровому оновленню й зростанню престижності державної служби. Вона триватиме 6 місяців, передбачає додаткові навчальні курси, зустрічі з діячами з різних сфер.

За цей час учасниками Програми стало близько 1600 осіб. Серед випускників є й народні депутати (О. Семерак, В. Карпунцов, П. Пинзеник, С. Барна), міністри (О. Семерак, В. Омелян), заступники міністрів (Н. Микольська), радники міністрів (П. Булгак), працівники посольств України за кордоном (Р. Палагусинець, Ю. Климко-Оверченко), громадські активісти (Т. Шевченко, В. Міський) тощо.

Адмініструванням Програми стажування займається Ліга інтернів — громадська організація, до якої входять виключно випускники Програми стажування у ВРУ, зараз сама організація має майже 200 членів (випускників загалом близько 1600). Ліга інтернів працює над об'єднанням випускників різних років, реалізує разом із ними спільні проекти тощо.

Уже протягом кількох років Ліга інтернів відвідує різні міста, щоб познайомити студентів та молодь з Програмою стажування.

Розповідають про історію Програми, її місію, що корисного вона дає інтернам, про умови конкурсного відбору, компоненти Програми тощо, а також відповідають на питання присутніх.