bgb

12 жовтня у конференц-залі НК № 1 ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбудеться презентація посібника «Інструментарій для громадян». У посібнику йдеться про підвищення активності громадськості у житті міста та країни в цілому.

Учасники: Олександра Скиба — керівник проектів Інституту «Республіка», Олена Шаповал — координатор «Активної громади» у Черкаській області, Сергій Макаренко — журналіст видання «ІнфоМІСТ», Артур Акопян — депутат міськради, студент ЧНУ, Максим Шило — депутат міськради, студент ЧНУ, Артур Чемирис — активіст «Молода Черкащина», координатор Центру компетенцій «Прозорро» у Черкаській області.

Мета — продемонструвати студентам, представникам громадських організацій Черкаської області, пересічним громадянам, місцевій владі та іншим учасникам, яким чином громадяни можуть впливати на вирішення проблем, керувати політичними процесами, залучати інших до цієї діяльності через зібрання кращих практик, засвоєних уроків та успішних історій, що описані в посібнику.