bgb

30 вересня у світі відзначають Міжнародний день перекладача. Студенти та викладачі кафедри теорії та практики перекладу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького також готуються відзначити своє професійне свято, до якого запрошують приєднатися всіх охочих. Буде цікаво!

— Традиційно святкування розпочнеться із благодійного ярмарку, взяти участь у якому зможе кожен. Придбавши смаколики, з любов’ю приготовлені студентами ННІ іноземних мов, кожен зможе допомогти дітям із дитячого будинку «Теплий дім». Адже всі кошти, зібрані під час ярмарку, будуть спрямовані на потреби дітей-сиріт.

— Нове деревце зазеленіє на університетському подвір’ї. Першокурсники, які нещодавно поповнили дружню інститутську родину, готують подарунок, що багато років милуватиме око не одного покоління студентства ЧНУ ім. Богдана Хмельницького та усіх містян.

— Флешмоб примусить усіх рухатися у ритмі танцю.

— Пари у святковий день проходитимуть за участі носіїв мов. Заняття відкриті для кожного.

— 2-га пара — відкритий гурток із перекладознавства.

— На студенів інших інститутів очікує цікава вікторина з приємними подарунками.

І це ще далеко не все! Викладачі й студенти ННІ іноземних мов чекають гостей 28 вересня 2018 р. у приміщенні інституту (З корпус ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, 4 поверх).

ННІ іноземних мов