bgb

У межах благодійного ярмарку, який  організовує Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, щоб допомогти військовим, відбудеться концерт гурту «Крутий Заміс». Захід відбудеться 21 квітня об 11:00 за будь-якої погоди.

Ще напередодні свят ректорат та студрада відправили на схід України гуманітарний вантаж.

— Разом ми зібрали продуктів, товарів першої необхідності, ліків, виготовили 100 пасок на суму 23 тис. грн.
Крім того, Руслан Матвєєв, наш майбутній юрист, повіз на фронт для одного з бійців плитоноску й рюкзак, придбані за зібрані на нашому благодійному ярмарку кошти (7,5 тис. грн). Дякуємо всім, хто долучився. Це важливо насамперед для кожного з нас! — говорить проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галина Гаврилюк.

Та поки Збройні Сили не прогнали з української землі останнього окупанта, благодійна діяльність не припиниться. Як і не закінчуються потреби наших військових.

Так, військовослужбовці частини А4638, де служить декілька випускників ЧНУ, збирають кошти на позашляховик.

А військова частина А3335, якій університет допомагає постійно, хоче переобладнати великокаліберний кулемет, на що потрібно 44000 грн.

Запрошуємо всіх доєднатися до ініціативи — приносити власні вироби, купувати продукцію, представлену на ярмарку, слухати улюблені патріотичні пісні та донатити на потреби ЗСУ.

Адже попереду — контрнаступ, який Україна не має права програти! Разом до Перемоги!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького