bgb

Круглий стіл з проблем фізико-математичної освіти відбудеться 18 жовтня о 18:30-20:00 у конференц-залі навчального корпусу № 1 ЧНУ ім. Б. Хмельницького (бульвар Шевченка 81, Черкаси, Україна).

Модератори:

• Ірина Єгорченко,  канд. фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник відділу математичної фізики Інституту математики Національної академії наук України, Київ, Україна.
  • Ярослав Золотарюк, доктор фіз-мат. наук, провідний науковий співробітник лабораторії сильнокорельованих низьковимірних систем Інституту теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова Національної академії наук України, Київ, Україна.

Основні цілі:

• Обмін досвідом навчання математики та фізики із закордонними вченими та освітянами.
  • Ознайомитися зі специфікою проблем фізико-математичної освіти закордоном.
  • Запропонувати шляхи підвищення рівня освіти та усвідомлення суспільством необхідності вивчення математики та фізики.
  • Намітити напрямки співпраці математиків та фізиків із закордонними колегами з метою підвищення рівня фізико-математичної освіти.
  • За результатами круглого столу розробити «дорожню карту» для фізико-математичних товариств та освітян.

Порядок денний круглого столу

Пропозиції для обговорення:

1. Як розпізнати обдарованих дітей та зацікавити їх займатися сучасною математикою та фізикою?
  2. Ідея створення Київського академічного університету та розвитку в ньому фізико-математичного напрямку.
  3. Як дітей навчити математиці/фізиці?
  4. Яким має бути сьогодні вчитель математики/фізики?
  5. «Нащо мені це вчити і де я можу це використати?» – реальна роль математики та фізики в сучасному житті.
  6. Як точні науки, зокрема, фізика та математика, сприймаються громадськістю?