bgb

До Дня працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження студенти-видавці кафедри журналістики, реклами та PR-технологій з буккросинг-клубу «Freebook» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького організовують книжкову вечірку «BookTalk».

Буккросери запрошують книголюбів 25 травня на 18:00 в кав‘ярню «The ROOM».

У програмі: обговорення світового бестселера —  книги «Двір шипів і троянд» Сари Дж. Маас, зустріч з черкаськими книжковими блогерками, тепле спілкування в колі однодумців, інтелектуальні активності та багато подарунків від партнерів клубу.
Вхід за попередньою реєстрацією та донатом від 50 грн на ЗСУ для студентів та випускників ЧНУ, які  на фронті захищають Україну і наші з вами життя.

Зареєструватися можнатут

Поспішіть, адже кількість місць обмежена.

З додатковими питаннями звертайтеся до організаторів на сторінці клубу  в Instagram

Буккросинг-клуб «Freebook»