bgb

28 вересня для студентів ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбудеться лекція відомого сучасного письменника Любка Дереша в рамках Комунікаційної кампанії з підтримки толерантності та взаєморозуміння «Віднайти повагу».

Проект реалізовує Міжнародний центр перспективних досліджень за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. Любко Дереш є Посланцем доброї волі Програми розвитку ООН в Україні. Лекцію в Черкасах організовує МГО «Книжковий маестро». Студентів чекають об 11:20 в ауд. 371 НК № 4.

Довідково: Любомир (Любко) Мирославович Дереш (10 серпня 1984) — український письменник. Народився у місті Пустомити Львівської області, закінчив Львівський фізико-математичний ліцей та економічний факультет Львівського університету.

У 15 років Любко Дереш написав свій перший роман — «Культ», а виданий він був, коли автору виповнилося вісімнадцять. Книга молодого письменника відразу ж викликала неабияку хвилю пристрасних дебатів у молодіжних кав’ярнях і модних редакціях, роман був перекладений на кілька іноземних мов, а автора зробив зіркою міжнародних книжкових ярмарків.

Згодом вийшли романи Дереша, які стали національними бестселерами («Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір!», «Трохи пітьми», «Голова Якова»). А самого Дереша визнали лідером нового літературного покоління і молодіжним кумиром. Права на видання його книжок придбали провідні видавництва Європи.

Своє творче кредо письменник формулює так: «Мене цікавить посилення свідомості людини. Починаючи від книжки «Архе», мої наступні книжки націлені пробуджувати в людині усвідомлення — усвідомлення себе, усвідомлення світу, усвідомлення автоматизмів у собі. Домагаюся цього різними стилістичними, сюжетними ходами, формальними прийомами, метафорами... Саме це я вважаю своїм надзавданням».

МГО «Книжковий маестро»