Бориса Мінаєва, доктора хімічних наук, професора кафедри хімії та наноматеріалознавства Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького було включено до редакційної колегії міжнародного наукового журналу «Trends in Applied Chemistry».
Крім того, нещодавно індекс цитованості професора Мінаєва за показниками Scopus досягнув h=50, а за даними Google Scholar — h=60.
— Вітаємо Бориса Пилиповича з видатними науковими досягненнями та бажаємо нових наукових звершень і плідної праці! — зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко.
View the embedded image gallery online at:
https://cdu.edu.ua/news/profesor-borys-minaiev-uviishov-do-skladu-redkolehii-prestyzhnoho-naukovoho-zhurnalu.html#sigProId672a53fc43
https://cdu.edu.ua/news/profesor-borys-minaiev-uviishov-do-skladu-redkolehii-prestyzhnoho-naukovoho-zhurnalu.html#sigProId672a53fc43
Кафедра хімії та наноматеріалознавства