bgb
 
 
 
Програма Фулбрайта для молодих науковців (США)
Цільова аудиторія: науковці зі ступенем кандидата наук або без наукового ступеня, аспіранти, адміністративні працівники ЗВО віком до 45 років з досвідом роботи від 2 років. Доктори наук не можуть брати участь.
Тривалість стажування: 6—9 місяців.
Фінансові аспекти: організатори надають щомісячну стипендію, кошти на літературу, медичну страховку, оплачують витрати на подорож.
Дедлайн — 1 листопада 2024 року. 
Цільова аудиторія: викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії.
Тривалість програми: 9 місяців.
Фінансові аспекти: учасники програми отримають авіаквитки у дві сторони, щомісячну стипендію та медичне страхування.
Дедлайн: 30 червня 2024 року. 
Цільова аудиторія: аспіранти віком до 32 років та студенти магістратури віком до 28 років економічних спеціальностей (економіка, міжнародна економіка, фінанси тощо).
Час та місце проведення: червень-жовтень 2024 року, Вашингтон, США.
Фінансові аспекти: стажери отримають конкурентну зарплату, авіапереліт у дві сторони економ-класом та медичну страховку.
Дедлайн: немає, програма постійно діюча.
Цільова аудиторія: студенти, аспіранти, молоді дослідники у сфері природничих наук віком 18—35 р.
Час та місце проведення: 8—10 жовтня 2024 р., Женева, Швейцарія.
Фінансові аспекти: приймаюча сторона оплачує транспортні витрати, проживання та харчування.
Дедлайн: 28 травня 2024 року.
Цільова аудиторія: молоді дослідники у сфері історії та суспільних наук віком до 35 років, які володіють англійською та польською мовами.
Час та місце проведення: 30 червня — 16 липня 2024 року, Варшава, Польща.
Фінансові аспекти: кандидати можуть подавати заявку на фінансування, яке покриватиме вартість участі у літній школі (готель, харчування, лекції, матеріали, навчальні тури).
Дедлайн: 20 травня 2024 року.