Літо, відпустки... Тому в липні розглянемо лише дві теми, кожну у двох повторах о 10:15 та 16:15 у «Webex».

6 липня на численні прохання розглянемо тему про авторські ідентифікатори та їх застосування для звітності, а 8 липня — нову версію Journals Citation Report, який вийшов 30 червня.

Слухачі, які були присутні більш як 90 % основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на вебінари — відкрито. Потрібно перейти за покликанням, натиснути «Register», заповнити анкету.

6 липня 2021

Тема: Авторські ідентифікатори: Publons|ResearcherID, ORCID та інші

Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Показники, що застосовуються для оцінки наукового доробку автора, зокрема у Web of Science Core Collection (кількість статей, цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot. Підготовка звітів про публікаційну діяльність для науковця, відділу, установи. Порівняння функції і можливості авторських ідентифікаторів. Створення наповнення, застосування Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:


8 липня 2021

Тема: Оновлений Journal Citation Reports

Тези: 30 червня 2021 анонсовано вихід нового Journal Citation Reports: аналітичного інструменту на основі даних Web of Science Core Collection, у якому можна детально проаналізувати видання, для яких розраховується імпакт-фактор Journal Impact Factor (JIF). На вебінарі розглянемо новий інтерфейс програми, основні показники, які можна визначити для видання, чому не розраховуєтьcя імпакт-фактор для суто гуманітарних видань, що показує нова метрика Journal Citation Indicator (JCI), яку інформацію можемо отримати, як її зберегти. Як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів та для формування стратегії розвитку видання. І звісно про вартість публікації та де друкуватися безоплатно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

Протягом року чекаємо вас на щомісячній серії «Clarivate» науковцям або місце зустрічі змінити не можна». Кожного другого четверга місяця о 16:15 гарантовано буде вебінар українською. Також з можливістю отримати сертифікати. Реєстрацію на всі вебінари відкрито, а теми будуть оголошуватися за місяць.

12 серпня 2021 — https://bit.ly/3i71ZQU
9 вересня 2021 — https://bit.ly/2Xt9F6w
14 жовтня 2021 — https://bit.ly/3hYu3FX
11 листопада 2021 — https://bit.ly/35u3DGW
9 грудня 2021 — https://bit.ly/38v8WrB  

«Clarivate»