bgb

35-м в Україні за популярністю серед вступників став Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Сотню найпопулярніших вишів 2024 року опублікувало видання osvita.ua

За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що розміщує рейтингові списки абітурієнтів, до закладів вищої освіти станом на 1 серпня 2024 року подано понад 1 мільйон 64 тисячі заяв від вступників.

У тому числі понад 673 тисячі заяв подали абітурієнти, які вступають на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) для здобуття рівнів бакалавра та медичного магістра за всіма формами навчання.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти, завершено.

Відповідно до рейтингу, у Черкаській області ЧНУ став лідером за кількістю заяв від абітурієнтів , які вступають на основі повної загальної середньої освіти.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького