Черкаські легкоатлети, серед яких — випускники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — вибороли нагороди чемпіонату України.

У місті Луцьк відбувся чемпіонат України з легкої атлетики. Участь у змаганнях узяли легкоатлети з різних регіонів України. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики Черкаської області

Випускниця ЧНУ Вікторія Банира стала чемпіонкою України з метання списа серед жінок з результатом 49.01 м. Вікторія представляє Черкаську обласну школу вищої спортивної майстерності. Її підготував тренер Анатолій Тихомиров.

Денис Нечипоренко виборов друге місце з бігу на 400 м із бар’єрами, має результат — 52.34 с. Спортсмен є вихованцем Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності. Тренують Дениса Леонід Нечипоренко та Олена Нечипоренко.

Вітаємо переможців та їхніх тренерів!