bgb

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

Програма обміну для студентів ВНЗ надає можливість студентам бакалаврату денного відділення ВНЗ України навчатися протягом одного академічного року в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США.

У програмі можуть приймати участь студенти 1, 2, 3 та 4-го курсу.

Усі учасники будуть:

- відвідувати академічні заняття протягом одного року;

- брати участь у не менш ніж 20 годинах волонтерської роботи на користь того міста, де вони будуть мешкати;

- брати участь у стажуванні протягом другого семестру.

Студенти, які на час подання документів на конкурс є першокурсниками, проживатимуть в американській родині або студентському гуртожитку та відвідуватимуть дворічний коледж. Студенти, які на час подання документів на конкурс навчаються на другому та третьому курсах, житимуть у студентських гуртожитках та навчатимуться у чотирирічних коледжах та університетах.

Ця програма повністю фінансується і передбачає:

- візову підтримку ( віза J-1);

- оплату подорожі від міста проживання учасника програми до відповідного навчального закладу у США та назад додому після закінчення терміну навчання;

- обмежене медичне страхування на випадок хвороби або нещасного випадку;

- плату за навчання та обов’язкові студентські внески;

- проживання та харчування;

- щомісячну стипендію;

- кошти на придбання підручників;

- різноманітні можливості професійного розвитку випускників програм обміну.

Вимоги до учасників та критерії відбору описані в аплікаційній формі.

Кандидати, які будуть обрані півфіналістами програми, складатимуть екзамен TOEFL. Цей тест може відіграти важливу роль при прийомі до університету.

Конкурс на участь у Програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів оголошується щорічно восени.

Додаткова інформація: http://irex.ua/ua/education/ugrad