Навчання в польських ВНЗ на здобуття ступеня бакалавра, магістра, або доктора (PhD). У конкурсі можуть брати участь випускники шкіл, студенти молодших та старших курсів, випускники ВНЗ України.

На вебсайті Бюро з Академічних визнань та Міжнародних обмінів (www.buwiwm.edu.pl) можна знайти вимоги щодо визнання законності дипломів, отриманих за кордоном, а також інформацію про країни, з якимиПольща підписала згоду про взаємні визнання дипломів.

Для вступу до ВНЗ Польщі необхідно мати свідоцтво про загальну середню освіту. Якщо студент бажає продовжити навчання у Польщі, йому необхідно мати завірену виписку з залікової книжки або додаток до диплому європейського зразка, а також сертифікат про ступінь володіння англійською мовою.
Навчання для студентів інших країн платне. Плата становить не менше:

- 2 тис. євро за рік для отримання вищої освіти та здобуття ступеня магістра;

- 3 тис. євро за рік для навчання в аспірантурі і докторантурі;

- 3 тис. євро за рік для навчання на про фесійних курсах без відриву від підприємства;

- 2 тис. євро за рік на мовні курси та підготовчі курси до вступу у ВНЗ Польщі.

Навчання пропонується англійською мовою. Одночасно студенти мають нагоду вивчати польську мову.

Усі іноземні студенти мають можливість отримати стипендію в рамках двосторонньої угоди про кооперацію через Бюро з Академічних визнань та Міжнародних обмінів (www.buwiwm.edu.pl). Стипендії для європейських студентів можна отримати в рамках Socrat/Ersamus програми (www.socrates.org.pl). Крім того, окремі університети також можуть пропонувати стипендії для навчання.

Детальна інформація: http://www.studyinpoland.pl