bgb

Набір до семестрової Програми академічної мобільності здійснюється у межах укладеної угоди про співробітництво Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша.

За Програмою академічної мобільності студенти ЧНУ імені Богдана Хмельницького отримають можливість безкоштовного семестрового стажування в UJD.

Після завершення стажування учасникам Програми видається академічна довідка про результати навчання в UJD, які перезараховуються студенту під час сесії у ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Участь у Програмі академічної мобільності дає змогу ознайомитися з особливостями європейської освіти за обраним напрямом підготовки, додаткові знання в суміжних галузях, набути професійного досвіду.

Детальніше про Програму стажування на сайті UJD http://www.ujd.edu.pl/articles/view/stazeinternshipsstazuvanna

Детальну інформацію щодо участі в Програмі стажування можна отримати у ННЦ зовнішніх і міжнародних зв’язків Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: бул. Шевченка, 81, каб. 227, тел. 37-35-71