Дорогі колеги! Щиро вітаю всіх із професійним святом! Це саме той день, коли всі дякують Учителю за навчання, виховання, отримання фаху, дякують організаторам освіти за ефективний освітній процес.

Адже саме вчитель несе у світ знання, прищеплює загальнолюдські цінності та національні традиції.

Останні роки спонукали всю освітянську спільноту в турборежимі опановувати нові технології навчання. Ми з вами вже здобули навички онлайн-освіти. Але інформаційні технології не можуть замінити людського спілкування. Бо зустрічаючись зі студентами, ви вкладаєте в них свою душу, ділитеся своєю любов’ю. І таким чином формуєте не тільки особистість, громадянина, а й господаря своєї долі, виховуєте в молодих людях емоційний інтелект, який захищає від негативних емоцій і допомагає бути лідером.

Бажаю всім здоров’я, успіхів! Щоб із нами була удача, Боже благословення, щоб усі біди обійшли стороною. Дуже хочу, щоб наша праця в державі цінувалася більше, щоб ми могли розвиватися разом зі своїми студентами і впевнено дивилися в завтрашній день!

Тож зі святом, колеги! І нехай робота приносить задоволення!

Олександр Черевко, ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького