У науковій бібліотеці ім. М. Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького студенти та викладачі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії побували на презентації книги-альбому «Черкаські старообрядці» Олександра Самкова.

Автор — знаний краєзнавець, колекціонер, впродовж багатьох років виконує обов’язки вченого секретаря Черкаського обласного геральдичного товариства.

Зі сторінок унікальної книги читач дізнається багато цікавого й досі невідомого з історії виникнення та функціонування черкаської громади старовірців – однієї з найбільших в Україні. Тут подана вичерпна інформація про особливості обрядовості та повсякдення прихильників цієї віри. Численні світлини показують культові приміщення, зразки обрядової пластики, типажі старовірців тощо. Презентуючи свою книгу, Олександр Самков відповів на численні запитання учасників зустрічі. Він подарував примірник книги бібліотеці ЧНУ, й відтак книжкові фонди мають цінне поповнення (це дорогий подарунок: собівартість цього видання — близько півтори тисячі грн).

Щиросердно дякуючи Олександру Миколайовичу за його щедрий дарунок, запрошуємо наших шановних користувачів до ознайомлення із цією ошатною й з глибоким змістом книгою.

Григорій Голиш, директор наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича