Низку заходів до Дня психічного здоров’я провели у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького

Психолог служби психологічного забезпечення поліції Черкаської області Павло Селянко розповів студентам про розвиток своїх потенційних здібностей та про ментальне здоров’я. Практик поінформував учасників зустрічі про особливості організації психологічного забезпечення в Національній поліції України.

Тренінг «Збереження ментального здоровʼя» провели для майбутніх психологів та їхніх викладачів і на базі Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області.

Слід зазначити, що в цих установах працюють випускники психологічного факультету.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького