bgb
 
 
 
 
 

Попри російсько-українську війну, Черкаський національний університет динамічно розвивається, надає якісні освітні послуги, готує конкурентоспроможних фахівців і розвиває емоційний інтелект студентів.

Формування культури якості вищої освіти та якості освітньої діяльності є одним з освітніх завдань 2024/2025 навчального року. Згідно з Законом України «Про вищу освіту», Стратегією розвитку вищої освіти в Україні на 2022-2032 роки, Ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності, проєктами освітніх стандартів і нових акредитаційних умов, а також «Положенням про систему забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти ЧНУ ім. Б. Хмельницького», проводиться систематична та різностороння робота з удосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

У навчальних планах, які запроваджено/оновлено з 1 вересня 2024 року, дотримано норму Закону України «Про вищу освіту» щодо можливості обрання студентом навчальних дисциплін в обсязі не менше як 25% від загальної кількості кредитів. Упроваджено прозорі процедури реалізації студентами права визначати вибіркову складову індивідуального навчального плану серед міжгалузевих і внутрішньогалузевих навчальних дисциплін.

Розроблено програми підготовки за новими освітніми програмами та збільшено частку дослідницької складової в освітніх програмах магістрів.

З урахуванням європейського та вітчизняного досвіду традиційно проведено щосеместрове анкетування здобувачів вищої освіти щодо якості викладання навчальних дисциплін. Упродовж навчального року додатково проведено анкетування здобувачів щодо якості організації освітнього процесу, а також моніторинг якості засвоєння фахових дисциплін і рівня володіння іноземною мовою через електронне тестування на початку і в кінці семестру.

В університеті створено належні умови для підготовки висококваліфікованих і конкурентоспроможних на національному та міжнародному ринку праці фахівців за всіма рівнями вищої освіти.

Перший проректор  Василь Мойсієнко