У спортивному комплексі «Манеж» відбулися легкоатлетичні змагання «Меморіал Олександра Тканка». Про це повідомляє четвертокурсниця-журналістка ЧНУ ім. Б. Хмельницького Валентина Бабенко спеціально для «Табло.Черкаси».

Цього року захід присвячений 76-ій річниці визволення Черкас від німецько-фашистських загарбників за участю провідних спортсменів України.

За перемогу змагалися 8 команд (250 учасників) зі всієї України:

1 місце (15309) — Черкаський політехнічний технікум Інститут пожежної безпеки ім. Герої Чорнобиля;

2 місце (15145) — Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького;

3 місце (13622) — Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький);

4 місце (12572) — Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини;

5 місце (12132) — Центральноукраїнський національний технічний університет (м. Кропивницький);

6 місце (9709) — Черкаський державний технологічний університет;

7 місце (8446) — Уманський національний інститут садівництва;

8 місце (8300) — Національний університет «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка.

Керівник змагань Леонід Нечипоренко зазначив, що Меморіал Тканка започатковано не лише для популяризації спорту в суспільстві, а й для того, щоб ми пам’ятали, завдяки кому живемо.

Учасників нагороджували призами від спонсорів, кубками та медалями.