У межах навчальної дисципліни «Основи військового управління» на зустріч зі студентами кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького завітав випускник кафедри, молодший лейтенант Володимир Левченко. Зараз він обіймає посаду пресофіцера оперативно-тактичного угруповання «Північ».

Під час зустрічі студенти ознайомилися зі специфікою роботи пресофіцера Збройних Сил України, а також з особливостями співпраці з засобами масової інформації в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.

У ході зустрічі Володимир розповів про відповідальність, що лягає на плечі молодих офіцерів, які щодня ризикують життям на передовій, захищаючи цілісність України.

Гість зазначив, що зараз умови проживання бійців значно покращились і це значною мірою підвищило ефективність та бойову готовність особового складу під час виконання поставлених командуванням завдань.

Кафедра військової підготовки