Студенти кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Андрій Смагін, Володимир Гриценко, Ярослав Мигаленко разом із науковим керівником доцентом кафедри Валерієм Гриценком презентували авторську розробку інформаційної системи «Практика».

Особливістю інформаційної системи, за словами авторів, є її проєктування й розгортання з використанням технологій, засобів і ресурсів, які корпорація Google надає для навчальних закладів.

За ініціативи начальника навчально-методичного відділу університету Тетяни Запорожець інформаційну систему «Практика» з січня 2020 року планується інтегрувати до загальноуніверситетської системи електронного документообігу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. У заході активну участь взяли понад 50 співробітників кафедр університету, які будуть використовувати презентовану інформаційну систему під час організації освітнього процесу, зокрема, усіх видів практик, що передбачені освітніми програмами підготовки здобувачів вищої освіти.

Навчально-науковий інститут інформаційних та освітніх технологій