28 листопада – День пам'яті жертв голодоморів. Серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу, особливе місце займає Голодомор 1932-1933 років.

Унаслідок зумисних дій комуністичної влади Україна втратила щонайменше 7 мільйонів життів. З огляду на масштаби, жорстокість і цинізм здійснення Голодомору (геноциду), історія сучасної Європи не має аналогів подібних злочинів. У мирний час і за сприятливих природно-кліматичних умов від голоду загинули мільйони людей.

У межах навчального курсу «Україна в історії Європи», який викладається співробітниками кафедри історії України і відноситься до категорійних дисциплін, студенти підготували презентації щодо висвітлення теми геноциду українського народу під час Голодомору 1932-1933 рр.

Вашій увазі представляємо найкращі презентації авторства — Тетяни Андрусяк (менеджмент) та Ірини Сабадаш (право).
Переглянути презентації можна за посиланнями:

День пам'яті жертв голодоморів

Чи справді світ не знав про Голодомор?

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії