Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» опублікував рейтинг ефективності участі ЗВО України в головних конкурсах наукових проєктів (міжнародних і вітчизняних) у 2023 році.

У ньому Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького посідає 23 місце. Для підготовки рейтингу використовувалася інформація з відкритих джерел (дані Інформаційної служби ЄС - Community Research and Development Information Service (CORDIS), EACEA Projects Results Platform, МОН, КМУ, Національного фонду досліджень України)

До уваги бралися критерії, розподілені за шістьма коефіцієнтами:

— коефіцієнт кількості проєктів, виграних на конкурсі HORIZON Europe;

— коефіцієнт кількості проєктів, виграних на конкурсі Erasmus KA2 (КА220-HED, KA211);

— коефіцієнт кількості проєктів, виграних на конкурсах Національного фонду досліджень України;

— коефіцієнт кількості проєктів, виграних на конкурсі проєктів за держаним замовленням;

— коефіцієнт кількості проєктів, виграних на конкурсі проєктів молодих вчених;

— коефіцієнт кількості проєктів, виграних на конкурсі білатеральних проєктів.

— Це найвищий показник серед ЗВО Черкаської області і досить високий показник по Україні. Однак, ми не збираємося зупинятися і продовжуємо працювати, щоб досягти ще кращого результату в умовах суттєвого скорочення фінансування вищої освіти України, — зазначив проректор з наукової та інноваційної діяльності Олександр Спрягайло.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького