У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбудеться вечір пам’яті Олександра Коцуконя (Позивний — Арс), який загинув під час оборони Маріуполя 22 березня 2022 року.

У ЧНУ Олександр опановував спеціальність «Журналістика». Як розповіли його побратими, ще в 2018 він пішов служити до Національної Гвардії України, але завжди мріяв стати «азовцем». У 2020 мрія здійснилася.

Такі, як Арс, мали би творити Україну після війни.  Але він став символом незламності українського народу, прикладом для своїх ровесників, яким належить завершити його справу.

Університетська спільнота та мама Олександра Оксана Коцуконь запрошують зібратися, згадати героя, вшанувати пам’ять всіх полеглих в російсько-українській війні.

Чекаємо всіх 21 березня о 16:00 в актовій залі НК №3.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького