Запрошуємо учнів 10-11 класів до хіміко-біологічної школи на базі навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Хіміко-біологічна школа – це:

– лекції і практичні заняття викладачів університету з актуальних тем біологічного і хімічного спрямування в межах шкільної програми;

– можливість набуття нових навичок у роботі з сучасним лабораторним обладнанням;

– розширення своїх знань з біології, екології та хімії;

– для зацікавлених – підбір наукового керівника та виконання роботи в межах Малої академії наук.

Заняття розпочнуться 12 жовтня 2019 року та проходитимуть щосуботи протягом жовтня 2019 року – квітня 2020 року з 11:00 до 12:50 год. у ННІ природничих та аграрних наук  (навчальний корпус № 1, ауд. № 626) за адресою: бульвар Шевченка, 81.

Прохання до школярів, які бажають взяти участь у роботі хіміко-біологічної школи:повідомити про це на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном за номером 097-391-36-09 (Оксана Миколаївна) – необхідно вказати прізвище, ім’я; школу та контактний телефон.

Довідки також за телефоном 37-15-51.

ННІ природничих та аграрних наук