У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького постійно триває удосконалення освітньо-наукових програм здобувачів третього рівня вищої освіти ступеня доктора філософії.

Цьогоріч розпочато навчання за 12 освітньо-науковими програмами. До їх розробки долучилися авторитетні стейкхолдери Черкащини. З-поміж них: Черкаська міська рада, Черкаська медична академія, Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, Департамент освіти та науки Черкаської обласної державної адміністрації, Державний архів Черкаської області, Черкаський міський археологічний музей Середньої Наддніпрянщини, «Черкаський обласний краєзнавчий музей» Черкаської обласної ради, Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», «Шевченківський національний заповідник» м. Канів, Золотоніський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного університету, Регіональна рада підприємців у Черкаській області, Черкаська торгово-промислова палата, Регіональна рада підприємців у Черкаській області, юридична компанія «Lawyers Brothers», ВСП ТОВ «Фабрика агрохімікатів».

Протягом тривалого часу потенційні роботодавці активно долучаються до освітнього процесу здобувачів доктора філософії. Із-поміж напрямів співпраці не лише робота над удосконаленням освітньо-наукових програм аспірантів, обговорення компетентностей та програмних результатів навчання, а й спільна діяльність у наукових заходах різних рівнів, підвищення кваліфікації, стажування тощо.

На настановчій конференції 29 вересня аспірантів познайомили з особливостями навчання, навчальними планами, структурою освітньо-наукових програм, їх програмними результатами тощо.

Проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергій Корновенко привітав аспірантів із початком навчання. «Навчання в аспірантурі — не просто можливість побудови хорошої кар’єри, це шанс заглибитися в дослідження улюбленої теми, стати спеціалістом своєї справи, розширити коло спілкування та відкрити для себе нові наукові горизонти. Щиро бажаю, щоб навчання а аспірантурі Черкаського національного стало для кожного з вас незабутньою сторінкою життя молодого науковця та чудовим початком для імплементації до світової наукової спільноти», — зазначив Сергій Корновенко.

Відділ аспірантури